Skrzynka intencji

Powierz nam swoją intencję

Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi zapraszają do wspólnej modlitwy. Podaj intencję, którą będziemy polecać wraz z Tobą Bogu za wstawiennictwem abp. Św. Zygmunta – Szczęsnego – Felińskiego.

17- go każdego miesiąca Siostry Rodziny Maryi serdecznie zapraszają wszystkich znajdujących się w jakiejkolwiek potrzebie do wspólnej modlitwy o łaski przez wstawiennictwo św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego wielkiego Orędownika u Boga – 15 min przed Mszą św. wieczorną.

Prośby i podziękowania prosimy składać do skrzynki znajdującej się w naszym  kościele parafialnym na ołtarzu Serca Pana Jezusa, telefonicznie  lub korzystając z poniższego formularza. Przekazane intencje zostaną odczytane podczas nabożeństwa i polecane podczas Eucharystii. W intencjach tych Wspólnota Sióstr modli się przez cały miesiąc. Skorzystajmy z tej pomocy duchowej.