Grupy parafialne

Prowadzący

Nazwa Grupy

 

 

 

Ks. Proboszcz

Wicedziekan i opieka nad „Caritas” w dekanacie
Rada Duszpasterska
Komitet Kaplicy w Połomiu Dużym
Poradnia Rodzinna
Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej
„Caritas” parafialna
Róże różańcowe
Duszpasterstwo dzieci (z ks. Łukaszem i s. Urszulą)
Kapelan Zakładu Karnego
Sprawy gospodarczo – remontowe w parafii
Odwiedziny chorych w I sobotę miesiąca

 

 

Ks. Łukasz Gazda

Obowiązki seniorskie księży wikariuszy
Przewodniczący Parafialnego Zespołu Synodalnego
Duszpasterstwo Dzieci (z Ks. Proboszczem)
Chór „Canon”
Ruch „Światło – Życie”: Oaza Dzieci Bożych i Nowego Życia
Katecheza dzieci w Przedszkolu Samorządowym
Grupa teatralna /z s. Urszulą/
Administracja strony parafialnej
Odwiedziny chorych w I sobotę miesiąca

 

 

 

Ks. Mirosław Świerk

Duszpasterstwo Młodzieży (z ks. Krzysztofem)
LSO – lektorzy, ministranci, kantorzy, aspiranci
Akcja Katolicka
Opiekun świetlicy parafialnej
Krąg Domowego Kościoła (p. Katarzyna i  Piotr Faberowie)
Kurs przedmałżeński (Wielki Post)
Msze Święte, katecheza i spotkania indywidualne ze skazanymi w ZK
Spotkania kl. VIII (z ks. Krzysztofem)
Spotkania klas VII
Grupa O. Pio – oraz Krucjata Wyzwolenia Człowieka
Troska o sale w domu parafialnym
Odwiedziny chorych w I sobotę miesiąca

 

 

 

 

 Ks. Krzysztof Ceglarz

Wypisywanie intencji mszalnych
Kurs Alpha w Zakładzie Karnym i przygotowanie do bierzmowania (sobota)
Katecheza i spotkania indywidualne ze skazanymi w ZK (poniedziałek)
Duszpasterstwo Młodzieży (z ks. Mirosławem)
Wolontariat młodzieży i SKC (z s. Urszulą)
KSM
Młodzieżowy Zespół Muzyczny „Oremus”
Msze św. dla młodzieży ( II i IV niedziela miesiąca)
Towarzystwo Przyjaciół WSD w Tarnowie – I czwartki
Krąg Domowego Kościoła (p. Ewa i Wojciech Grelowie)
Opieka nad kaplicą w Połomiu Dużym (oraz aspiranci, ministranci, lektorzy w Połomiu D.)
Schola w Połomiu ( z p. Beatą Daniec)
Spotkania kl. VIII (z ks. Mirosławem)
Odwiedziny chorych w I sobotę miesiąca

 

          s. Urszula Błaszkiewicz

Schola
DSM
Grupa Misyjna i Kolędnicy misyjni
Szkolne Koło Caritas (z ks. Krzysztofem)
Dziecięce i młodzieżowe Róże Różańcowe
Grupa teatralna (z ks. Łukaszem)
Dekoracje i gabloty