Intencje Mszy Świętych 7-13 września 2020

PONIEDZIAŁEK

 7 IX

 

6:30

1) † Jadwiga Pietras – w r. śmierci

2) † Maria Rojek – od córki Agaty z mężem

Poza parafią: † Alojza Tworzydło (gr. 7) – od wnuka Roberta z rodziną

7:00

†† Bronisława, Władysław Goc

Poza parafią: † Stanisława Świgost (gr.7)

† Antonina Wołowiec – od rodziny Steców ze Skawiny

18:00

†† Władysława Wnęk w r. śmierci i mąż Józef

Poza parafią: † Stanisława Trzmiel – od Haliny i Edwarda Fortunów z Bochni

WTOREK

8 IX

 

Narodzenie NMP

6:30

† Maria Rojek – od wnuczki Ani

1)   Poza parafią: † Alojza Tworzydło (gr. 8) – od wnuka Tomasza z żoną

7:00

† Genowefa Łukasik – od 43 Róży Matek z Połomia

Poza parafią: † Stanisława Świgost (gr.8)

† Antonina Wołowiec – od Janusza Stary z rodz.

18:00

†† Maria, Kazimierz Prokop

ŚRODA

9 IX

 

 

6:30

1) W int. Agnieszki i Michała w 20 r. ślubu (dz-bł) i całej rodziny

2) † Edward Knapczyk

Poza parafią: † Alojza Tworzydło (gr. 9) – od wnuczki Anny z rodziną

7:00

††Józef Bienias w r. śmierci i Władysława

Poza parafią: † Stanisława Świgost (gr.9)

18:00

NOWENNOWA:

 

 

1)    W int. Anny z ok. 40 r. urodzin (dz-bł) – od rodziny

2)      † Władysław Trzeciak – od kuzynki Oli z rodziną z Połomia

3)      † Stanisław Faber – w 24 r. śmierci

4)      † Anna Waśniowska – od Funkcjonariuszy i Pracowników Administracji ZK

5)      † Wanda Kaczmarczyk – od Bernadetty, Katarzyny i Szymona

6)      † Lucyna Burkiewicz-Paciorek – od Katarzyny Ślusarz

7)      † Leopold Kawalec – od 49 Róży Ojców z Leksandrowej

8)      † Marian Mucha – z ok. imienin

9)      † Józefa Dobrzycka – od Bogumiły i Ryszarda Rudek

10)  † Wiesław Daniec – od Małgorzaty i Roberta Ferenc z dziećmi

11)  † Anna Nalepka – od Elżbiety Tworzydło-Kuchta z mężem i dziećmi

12)  † Anna Kurek – od sąsiadów

13)  † Genowefa Mikulska – od Zbigniewa Kowalczyka

14)  † Józefa Burkiewicz – od sąsiadów Teresy i Jerzego Gamoń

15)  † Witold Hyrc – od sąsiadów z ul. Królowej Jadwigi

16)   † Maria Rojek – od sąsiadów z ul. Słowackiego

17)  † Kazimierz Palej – od Leszka i Stanisławy Tworzydło

18)  † Andrzej Guzik – od siostry z rodziną

19)  † Andrzej Guzik – od chrześniaka z rodziną

20)  † Jerzy Stochel – od rodziny Irzykowskich

21)  † Stanisław Rojek – od sąsiadki Barbary Folwarskiej

22)  † Stanisława Trzmiel – od syna z rodziną

23)  † Krzysztof Łacny – od kuzynki Anety z mężem

24)  † Antonina Wołowiec – od sąsiada Janusza Dańca

25)  †† Maria, Marcin Koterba i †† z rodziny

26)  † Franciszek Rajski – od chrześnicy Edyty z rodziną

 

 

 

 

CZWARTEK

10 IX

 

 

6:30

1) † Anna Kurek – od chrześnicy Beaty Daniec z rodziną

2) † Anna Kurek – od Brygidy i Jacka Trzeciak z rodziną

2)   Poza parafią: † Alojza Tworzydło (gr. 10) – od wnuczki Katarzyny z rodziną

7:00

†† Jerzy, Karolina w r. śmierci

Poza parafią: † Stanisława Świgost (gr.10)

† Antonina Wołowiec – od rodziny Wołowców z Trzciany

18:00

† Władysław Cholewa – w r. śmierci

 

PIĄTEK

11 IX

6:30

1) † Witold Hyrc – od Burmistrza N. Wiśnicza Małgorzaty Więckowskiej

2) † Witold Hyrc – od Burmistrza i Pracowników Urzędu Miejskiego w N. Wiśniczu

3)   Poza parafią: † Alojza Tworzydło (gr. 11) – od rodziny Paprotów

7:00

† Kazimierz Palej – od córek z rodzinami

Poza parafią: † Stanisława Świgost (gr.11)

† Antonina Wołowiec – od chrześnicy Anny z rodz. z Libertowa

18:00

† Józef Rudek – od wnuczki Katarzyny

SOBOTA

12 IX

 

 

6:30

†† Julia, Władysław Fasuga – w r. urodzin Julii

4)   Poza parafią: † Alojza Tworzydło (gr. 12) – od Bronisława i Beaty Rudek

7:00

1) † Zofia Brydniak z ok. urodzin – od wnuka Sebastiana z rodziną

2) † Kazimierz Palej – od chrześnicy Beaty z rodziną

Poza parafią: † Stanisława Świgost (gr.12)

 † Antonina Wołowiec – od Dominiki i Bartosza z Libertowa

15.00

ślub: Paulina Deptuch – Przemysław Świerad

18:00

†† Błażej Domas, żona Helena i dzieci

 

XXIV NIEDZIELA

ZWYKŁA

13 IX

 

6:30

† Maria Imiołek – od brata Henryka z rodziną Tomkiewiczów

Poza parafią: † Alojza Tworzydło (gr. 13) – od Marii i Mieczysława Kędra

                       † Stanisława Świgost (gr.13)

7:45

W int. Anety i Grzegorza Mazanek w 20 r. ślubu (dz-bł)

9:00

†† Stefania, Bronisław Helak

11:00

†† Michalina, Ryszard Tureccy w r. śmierci

15:00

W int. Ireny i Mariana w 35 r. ślubu (dz-bł) – od dzieci

17:00

† Wiesław Rudek