Ferie ze Świetlicą Parafialną 2020

FERIE ZE ŚWIETLICĄ PARAFIALNĄ

Harmonogram zajęć od 27 do 31 stycznia 2020r.

27 I 2020r.

Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Akcji Katolickiej.
Gry i zabawy ruchowe dla pozostałych dzieci. Sala gimnastyczne Szkoły Podstawowej
w Nowym Wiśniczu ul. Szkolna 1, 9.00-12.00. Obowiązuje obuwie na zmianę.

28 I 2020r.
Wyjazd do Kina Cinema City Bonarka – film wg repertuaru (Istnieje możliwość podziału grupy na dzieci młodsze i starsze i wejścia na dwa różne filmy) koszt wyjazdu –  15zł./os. Wyjazd z parkingu przy ul. Targowej ok. godz. 8.15, powrót ok. godz.14.15.

29 I 2020r.

BOSiR Brzesko – trzygodzinne rozgrywki na kręgielni.
Obowiązuje obuwie na zmianę. Koszt wyjazdu 5zł /osoby.
Wyjazd z parkingu przy ul. Targowej ok. godz. 9.00, powrót ok. godz.14.30.

30 I 2020r.

Zajęcia w  największym Parku Trampolin GO JUMP w Krakowie, koszt wyjazdu – 35 zł/os.+ 5zł +5zł.- jedne skarpety na strefę GoJump i jedne na strefę GoAir.
– wyjazd – parking przy ul. Targowej – ok. godz. 8.15, powrót ok. godz.14.30.

31 I 2020r.

Wyjazd do Aqua Parku w Krakowie: Warsztaty „Bezpiecznie nad wodą” + 2 godz. w parku wodnym. Koszt wyjazdu- 35zł/os.
Wyjazd – parking przy ul. Targowej – ok.  godz. 8.15, powrót ok. godz.14.30.

Zgłoszenia, zgody i wpłaty kosztów wyjazdu u pani Anity Całki od 13 stycznia 2020r.
Wpłata przyjmowana jest w momencie zgłoszenia na wyjazd.
Organizatorzy nie zapewniają wyżywienia. Ilość miejsc ograniczona.
Prosimy o przemyślane decyzje, aby niepotrzebnie nie blokować miejsc.
Każdego dnia oprócz poniedziałku i piątku przewidziana wizyta w McDonald´s.
Poniedziałek i piątek trzeba zabrać suchy prowiant. Zapraszamy dzieci od kl.3 do 8 szkoły podstawowej.

Organizatorzy:
Akcja Katolicka i Świetlica Parafialna

„Ważne informacje dotyczące feryjnych wyjazdów:
– Od wtorku do piątku zbiórka o godz. 8.00 przy domu parafialnym. Wyjazd – 8.15.
– We środę na kręgle wyjazd również o godz. 8.15. Obowiązuje wygodny strój sportowy i obuwie na zmianę.
– Czwartek – Park trampolin – Każdy uczestnik zabiera 10zł na skarpetki (jedna para do GoAir, druga do GoJump- dwa różne rodzaje). Jeżeli uczestnik posiada skarpety do GoJump, może je zabrać i nie kupować nowych. Obowiązuje strój sportowy– pod groźbą nie wpuszczenia na trampoliny. Zabrać coś do picia.
WAŻNE! Proszę dziecku napisać na kartce rozmiar stopy.
– Aqua Park – obowiązują czepki i jednoczęściowe stroje kąpielowe dla dziewcząt oraz przyległe kąpielówki dla chłopców. Zabrać suchy prowiant.
– Od wtorku do czwartku w programie wyjazdów przewidziany McDonald – zakupy we własnym zakresie.
– Po powrocie odbiór dziecka osobisty. Każde dziecko ma zgłosić przed odejściem opiekunowi, kto go odbiera. Jeżeli zgadzają się Państwo na samodzielny powrót do domu, proszę zaopatrzyć dziecko w pisemną informację, że biorą Państwo odpowiedzialność za powrót do domu. Informację przekazać opiekunowi grupy.”